Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
6. Elektrik Ticareti Eğitimi 21-22 Aralık’ta

Enerji sektörünün İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi EnerjİK, ‘Elektrik Ticareti Eğitimi’nin 6.’sını düzenliyor.

enerjik.jpg

Elektrik ticareti alanında çalışmaya yeni başlayan profesyoneller, elektrik toptan satış şirketi kurmak isteyen girişimciler, piyasa bilgilerini tazelemek isteyen profesyoneller ve elektrik ticareti alanında çalışmak isteyen adaylar için hazırlanmış olan bu önemli eğitim 21-22 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

 

EnerjİK Danışmanlık eğitimleri sürüyor.  Enerji sektörünün kariyer portalı olan www.enerjik.com.tr, sektörün istihdam arayışına çözümler sunarken; bir taraftan da sektördeki farklı alanlarda eğitimler vererek sektör çalışanlarına önemli hizmetler sunuyor.  EnerjİK, yıl içerisinde gerçekleştirdiği önemli eğitimlerin ardından 21-22 Aralık 2012 tarihlerinde “Elektrik Ticareti Eğitimi”ne hazırlanıyor.

 

Alanında uzman eğitmenler iki gün boyunca birbirinden önemli dersleri katılımcılara sunarak, onların “Elektrik Ticareti Eğitimi”nde uzmanlaşması ve sektörün bu ihtiyacına cevaplar üretmelerini sağlayacaklardır. “Türkiye Elektrik Ticaret Piyasası ve Mevzuat”, “Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliğinde Güncel Düzenlemeler”, “Gün Öncesi Piyasası”, “Serbest Tüketicilik”, “İkili Anlaşmalar”, “Takasbank” ve “Sözleşme Müzakereleri ve Sözleşme Yönetimi” gibi önemli başlıklarda verilecek derslere, elektrik ticareti yapan şirketlerin çalışanlarının yanı sıra bu konuyla özel olarak ilgilenen herkes katılabilir.

 

Kontenjanın 25 katlımcı ile sınırlı olduğu bu eğitime katılmak için önceden kayıt olunması gerekmektedir. Eğitim 21-22 Aralık tarihlerinde İstanbul Taksim’de Titanic City Hotel’de gerçekleştirilecektir.  7 Aralık tarihine kadar kayıt yaptıran katılımcılara erken kayıt indirimi uygulanacaktır. Aynı kurumdan 2 ve üzeri kayıtlarda da indirim uygulanacaktır.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için;

 

Derya Saka – Tel: 0 (212)  278 48 40 – 0 (530) 575 26 99 – dsaka@enerjik.com.tr

Hüseyin Aras – Tel: 0 (312) 495 94 82 – 0 (542) 326 66 70 – haras@enerjik.com.tr


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz