Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
Enervis A.Ş.’den UGETAM’a ziyaret

ENERVİS A.Ş. (Enerji Servis San. Ve Tic. A.Ş.) Genel Müdürü Sn. Osman kipoğlu ve teknik müdür Sn. Ömer Altınok , UGETAM’ı ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

ugetam.jpg

UGETAM’a yapılan ziyarete, UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Prof. Ümit Doğay ARINÇ, Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Sn. Hüseyin Bulundu, Eğitim ve İş Geliştirme Müdürü Sn. Selim Serkan SAY,  Muhasebe ve İnsan Kaynakları Müdürü Sn. Ali ŞEN, ve Teknolojik Hizmetler ve Belgelendirme Müdürü Sn. Ali TEM katıldılar.

 

Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Sn. Hüseyin Bulundu’nun,  UGETAM çalışmaları hakkında verdiği bilgilerin ardından tesisler gezilerek eğitim, test, sertifikasyon, kalibrasyon ve denetim çalışmaları hakkında yerinde incelemeler yapıldı.

 

Tesis gezisinin ardından UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Prof. Ümit Doğay Arınç, ENERVİS A.Ş. Genel Müdürü Sn. Osman Kipoğlu ile baş başa görüşerek UGETAM ile ENERVİS arasında işbirliğine yönelik çalışmaların bir an önce başlatılması kararlaştırıldı.

 


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz