Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
BP'den Turkcell'lilere hediye

2012 yılında Türkiye'deki faaliyetlerinin 100. yılını kutlayan BP ile Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Nisan ayında başlayan stratejik  işbirlikleri çerçevesinde ve tüketicilerden gelen yoğun istek üzerine, BP ve Turkcell "hediye yakıt" kampanyasını bir kez daha tekrarlıyorlar. BP Club Kartları ile 1 Aralık – 16 Aralık 2012 tarihleri arasında toplam 250 TL'lik akaryakıt ve otogaz alan Turkcell'liler 20 TL değerinde BP Club puanı kazanacaklar.





motorin.png

Kampanya çerçevesinde 1 Aralık – 16 Aralık tarihleri arasında, BP Clup kart üyesi istasyonlardan  BP Club kartı ile toplamda 250 TL'lik akaryakıt ve otogaz alımı yapan Turkcell'liler  20 TL'lik hediye yakıt kazanacak.

 

Kampanyadan faydalanmak için "KAZAN" yazıp bir boşluk bırakarak BP Club Card numarasını 2425'e SMS ile göndermek  yeterli olacak. Turkcell'lilerin BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarının toplam tutarı 250TL'ye ulaştığında, ilgili BP Club Kartlarına 20 TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecek ve puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecek. Kampanyadan  kazanılan BP Club puanlar en geç 25 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak.BP'den  Turkcell'lilere  hediye

 

 


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz