Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
Gündem doğalgaz olacak

Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenecek ICCI 2013 – 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı öncesinde enerji sektörünün önemli isimleri “Doğalgaz Fiyatları ve Arz Güvenliği” konusunu tartışacak.

dogalgaz3.jpg

ICCI 2013 – 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı öncesinde düzenlenen Enerji Sohbetleri oturumlarının ilki “Doğalgaz Fiyatları ve Arz Güvenliği” başlığını taşıyor. Özellikle Türkiye’de doğalgaz kullanarak elektrik üretimi gerçekleştiren termik santraller için hayati önem arz eden konu tüm detaylarıyla değerlendirilecek.

 

Doğalgaz Fiyatları ve Arz Güvenliği başlıklı oturuma BOTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Konuk ve Doğalgaz İthalatçıları ve İhracatçıları Derneği (DİVİD) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Baltacı katılacak.

 

Elektrik fiyatı doğalgaza bağlı

 

Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Bulak Türkiye’deki doğalgaz fiyatlarının ve doğalgaz arzının elektrik fiyatlarını da çok yakından ilgilendirdiğine dikkat çekerek, “Uzmanlarla yapılacak olan değerlendirmeler enerji sektörü profesyonellerine ve yöneticilerine ışık tutacak nitelikte” diye konuştu.

 

Sektörel Fuarcılık,  24-25-26 Nisan 2013 tarihlerinde 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nı (ICCI 2013) İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriyor.

 

Konu      : Doğalgaz Fiyatları ve Arz Güvenliği - Enerji Sohbetleri

 

Tarih     : 13 Aralık 2012 Perşembe

 

Saat     : 15:30

 

Adres    : Point Otel Barbaros, Diamond Salonu (Balmumcu - Beşiktaş, İstanbul)


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz