Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
Hareket Taşımacılığın yeni rotası Adıyaman

Taşımacılık sektörünün lider markalarından Hareket, enerji taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Rüzgar türbin taşımaları ve montajlarına ülke genelinde hız kesmeden devam eden Hareket’in yeni rotası Adıyaman oldu.

 
hareket_2.jpg

Yaptığı rüzgar türbin taşımaları ve montajları ile enerji taşımacılığı alanında başarısını kanıtlayan Hareket, Nordex tarafından Adıyaman’ın Sincik Bölgesi’nde kurulacak olan 11 adet 2,5 Mw’lık Nordex N90 Rüzgar Santrali ekipmanlarını, İskenderun Limanı ve Gaziantep’ten alarak santralin kurulacağı şantiye sahasına taşımaya başladı.

 

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. hakkında:

 

1957 yılından kurulan haraket, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç kiralama, ağır kaldırma, indirme ve yerleştirme hizmetleri veriyor.

İndirme ve montaj işlemleri, büyük bir titizlikle, uluslararası standarlarda, son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçekleştiren haraket, kendisini çözüm ortağı olarak seçen firmanın yükünü, daha bulunduğu yerden alınmadan, her safhası en ince ayrıntısına kadar projelendiriyor.


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz