Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
Yıldız Teknik’ten, Güneş ve Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Semineri

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Rüzgar Enerjisi Kulübü, 27 Aralık Perşembe günü, güneş ve rüzgar enerjisi üzerine çalışma yapmak isteyen kişilere yönelik, bu konuların en güncel halleriyle bilgilendirme amaçlı, geleceğe ışık tutan bir etkinlik düzenliyor.

yildiz_teknik.jpg

Bu yıl üçüncüsünü düzenlenen etkinliğin amacı, Türkiye’nin çeşitli üniversite ve kurumlarından katılan konuşmacıların, güneş ve rüzgar enerjisi alanında yapmış oldukları çalışmaları, yüksek lisans ve doktora tezlerini veya yürütülmekte olan çalışmalarını paylaşacakları bir platform oluşturmak.

 

Güneş ve Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Öğrenci Semineri 2012, 27 Aralık Perşembe günü, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik – Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek. Uludağ Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Unido – Ichet, Gensed, Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü ve Borusan gibi enerji çalışmaları üzerinde söz sahibi olan kurumlardan katılacak konuşmacılar, 20 – 30 dakikalık sunumlarıyla, en güncel çalışmaları dinleyicilerle paylaşacak.


Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz