Enerji Dergisi Facebook Enerji Dergisi Twitter Enerji Dergisi RSS
ABB yeni Emax2 dünya lansmanını WIN Fuarı’nda gerçekleştirdi

ABB Alçak Gerilim Ürünleri bu yıl ziyaretçilerini WIN Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı’nda otomasyon yeni jenerasyon açık tip devre kesici serisi Emax2‘nin dünya lansmanında ağırlandı.
abb_win_fuarABB, Emax2’ yi yeni bir kıyas noktası olarak yarattı. Bugünün gerekleri ve yarının ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış yeni Emax2 pazarın ihtiyaçlarını karşılayan bir devre kesiciden öte evrim geçirmiş gerçek bir güç yöneticisi.  EKIP ile donatılan yeni Emax2, Kontrol, Bağlanabilirlik, Performans ve Kullanım kolaylığı özelliklerinin mükemmel bir karışımı. Dünya da ilk lansmanı Türkiye de gerçekleşen Yeni Emax2 ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.   

Bunun yanı sıra ABB Alçak Gerilim Şebeke Kalitesi grubunda, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile ön plana çıkan CLMD serisi güç kondansatörlerinin ve  yenilenen 3 faz kontrollü dokunmatik ekranlı RVT2 serisi reaktif güç kontrol rölesini ziyaretçileri ile buluştu. Bununla beraber, alçak gerilim şebekelerde sıklıkla gündeme gelen harmonikler, yük dengesizliği ve reaktif güç kompanzasyonu konularındaki güçlü ve iddialı çözümü olan PQF serisi Aktif Filtrelerin de sunumunu gerçekleştirildi.
Pano ve DIN Rayı ürünleri grubunda ArTu modüler tip AG pano sistemlerinin en yeni üyesi olan ArTu 6300A i sergilendi. ArTu, 6300A lik nominal akım taşıma kapasitesi, 105kA’lik (Icw) kısa devre dayanım kapasitesi ve IP65’e kadar çıkan koruma sınıfı sayesinde fabrika, konut, alışveriş merkezi, kamu binaları ve altyapı gibi sayısız alanlarda çözümler sunabilmekte.
ArTu IEC 61439-1 ve 2 standartlarına göre bağımsız bir kuruluş olan ACAE (Lovag) tarafından eksiksiz olarak test edilmiş ve belgelendirilmiş.

Kontrol ürünleri grubunda endüstri alanındaki tüm uygulamalarda sistem ve can güvenliği noktasında önemli bir ürün olan TVOC-2 pano içi ark koruma sistemini sergilerken, yumuşak yolverici ailesinde PSR, PSE ve PST serileri sunuldu. Bununla birlikte, yeni SNK klemens serisi, AC/DC AF kontaktörler ve AF serisi ile birlikte kullanılan TF42 termik, EF elektronik termik, MS 132 serisi motor koruma şalterleri de fuarda yer aldı. Ayrıca röle, PLC ve tüm safety ürünleri kapsayan ABB Jokab Safety ürün gamı ve elektronik ürünler ve röleler ailesine ait tüm ürünler ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygun güvenlik röleleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

ABB’nin i-bus KNX sistemi ve ABB anahtar priz ürünlerini de sergiledi.

Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz